O firmie

Zarząd naszej firmy

Paweł Charuba – Prezes Zarządu

Z firmą ECS związany jest od 2015 roku. Posiada 25-letnie doświadczenie menedżerskie.

Od 2008 r. roku pełnił funkcję prezesa w firmie deweloperskiej Belgravia, umacniając jej pozycję na rynku warszawskich nieruchomości

W latach 1994-2007 pracował w Thomson Multimedia – największej w Europie fabryce kineskopów, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery od kontrolera finansowego do Członka Zarządu i Dyrektora Finansowego.

Ukończył Wydział Elektroniki na Politechnice Warszawskiej ze specjalizacją „Informatyka w zakresie systemów wspomagania decyzji”, absolwent podyplomowych studiów MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, London Business School, Norwegian School of Economics & Business (NHH), HEC Paris oraz The Charted Institute of Management Accountants (CIMA)

Zarząd naszej firmy

Jarosław Józik - Członek Zarządu

Z ECS S.A. związany od lipca 2018 roku. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami na rynku telekomunikacyjnym.

Poprzednio – jako prezes Zarządu HAWE Telekom - odpowiadał za stworzenie od podstaw nowego polskiego operatora telekomunikacyjnego, w ramach którego zarządzał budową ogólnopolskiej sieci światłowodowej o długości 4.000km i odpowiadał za komercjalizację usług w modelu „operator dla operatorów”. Wcześniej zarządzał strukturami sprzedaży (wszystkie kanały dystrybucji) w Telefonii DIALOG S.A. jako dyrektor pionu sprzedaży i obsługi klienta.

W latach 2007 - 2013 Ekspert I stopnia powołany do oceny merytorycznej wniosków o dofinansowanie projektów z dziedziny „Społeczeństwo informacyjne” w ramach RPO dla Województwa Dolnośląskiego.

Ukończył Politechnikę Wrocławską na Wydziale Informatyki i Zarządzania oraz min. Podyplomowe Studia na kierunku Telekomunikacja Cyfrowa.

Rada Nadzorcza

Brian Bode - Przewodniczący Rady Nadzorczej

Poprzednio dyrektor finansowy w takich firmach jak: FON (producent osi samochodowych), Wprost (tygodnik prasowy i internetowy), Chesapeake Packiging (przemysł lekki), Telefonia Pilicka (lokalny operator telekomunikacyjny), HBO (płatna stacja telewizyjna), AIG (ubezpieczenia), Księgarnie Follett (sieć księgarni uniwersyteckich) i Hines Lumber (hurtowy dostawca materiałów budowlanych)

Brian pełnił funkcję członka zarządu w wielu firmach, aktualnie jest członkiem zarządu Komisji Fulbrighta

Absolwent ekonomii Uniwersytetu Northwestern w Evanston i absolwent finansów Cass Business w Londynie

Rada Nadzorcza

Janusz Skrzypkowski - Członek Rady Nadzorczej

Obecnie dyrektor inwestycyjny w CEE Equity Partners – funduszu private equity, w którym odpowiedzialny jest przed wszystkim za sektor telekomunikacyjny w regionie Europy Centralnej i Wschodniej

Wcześniej pracował jako Dyrektor Inwestycyjny dla Abris Capital Partners i Copernicus w Polsce, Chorwacji i Serbii

Pełnił funkcję prezesa w spółkach Adriatic Kabel w Chorwacji, Overnight Express w Serbii i Mykogen w Polsce

Ukończył studia informatyczne na Politechnice Łódzkiej i uzyskał dyplom MBA na Wyższej Szkole Biznesu im. Roberta H. Smitha Uniwersytetu Maryland


 

Rada Nadzorcza

Magdalena Tyszkiewicz - Członek Rady Nadzorczej

Prawnik z 14 letnim doświadczeniem zawodowym w doradzaniu zarządom i radom nadzorczym w zakresie prawnych aspektów działalności operacyjnej spółek. Specjalizuje się w prawie handlowym, w szczególności w negocjowaniu transakcji fuzji i przejęć oraz w prawie korporacyjnym.

Obecnie odpowiedzialna jest za monitoring prawny spółek portfelowych największego Chińskiego funduszu private equity w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Wcześniej pracowała w kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds gdzie przez 8 lat doradzała inwestorom zagranicznym w zakresie obsługi bezpośrednich inwestycji w Polsce, w tym inwestycji typu greenfield, oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, posiada dyplom Centrum Prawa Brytyjskiego (Institute of Continuing Education of the Cambridge University). Ukończyła staże w renomowanej kancelarii w Londynie oraz w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu.

Skontaktuj się z nami!

Zaoferujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

W celu podnoszenia jakości, serwis korzysta z plików cookies, dowiedz się więcej.