O firmie

Firma Electronic Control Systems SA

Electronic Control Systems SA to firma z długoletnim doświadczeniem - swoją wiedzą i rozwiązaniami wspiera firmy od 1999 roku. W Polsce posiadamy cztery placówki: główną siedzibę firmy w Krakowie oraz oddziały terenowe w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku. Od 2016 roku świadczymy również usługi na terenie Niemiec poprzez spółkę zależną Electronic Control Systems GmbH.

Nasz szybki i efektywny rozwój potwierdzają zdobyte nagrody i wyróżnienia - ECS już kilkukrotnie otrzymała nominację do prestiżowej nagrody Gazele Biznesu, która przyznawana jest najszybciej rozwijającym się firmom (2009, 2012, 2015). 

Firmę dostrzegł także magazyn Forbes, przyznając wyróżnienie Diamenty Forbesa 2015, a Dziennik Gazeta Prawna uhonorował nas wyróżnieniem Skrzydła Biznesu 2014.

Nowoczesne rozwiązania, zaufani partnerzy

Od początku swojej działalności ECS projektuje nowoczesne rozwiązania technologiczne dla różnorodnych branż. Zajmujemy się realizacją projektów z zakresu automatyki budynków, dostarczaniem rozwiązań dla sektora sieci komórkowej oraz realizacją inwestycji technicznych w obszarze inteligentnych systemów transportowych, oświetleniowych oraz klimatyzacji.

W ostatnich latach głównym obszarem naszej działalności stała się realizacja innowacyjnych projektów z zakresu implementacji oraz budowy infrastruktury telekomunikacyjnej i teletechnicznej dla wszystkich operatorów telefonii mobilnej i liniowej. Z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 5000 takich inwestycji w Polsce i w Europie.

W 2016 roku zaczęliśmy tworzyć własną infrastrukturę telekomunikacyjną (TowerCo), którą chcemy udostępnić operatorom w oparciu o model długoterminowego leasingu.
W niedalekiej przyszłości naszym planem jest stać się ważnym operatorem pasywnym branży telekomunikacyjnej na rynku europejskim.


Naszą siłą jest zespół

Nasz zespół składa się z 250 ekspertów i doświadczonych specjalistów, którzy od 20 lat tworzą dla naszych Klientów nowoczesne rozwiązania. 

To właśnie dzięki ludziom pracującym w ECS, oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Klienci potwierdzają nasze kompetencje

Z przeprowadzonych w 2016 roku niezależnych badań wynika, że poziom zadowolenia Klientów ze współpracy z nami wynosi aż 86%. 

Respondenci ocenili nas jako firmę wyróżniającą się w gronie najlepszych kontrahentów w branży, a naszych pracowników wskazali jako wybitnych specjalistów z ponadprzeciętnym poziomem zaangażowania.

20lat doświadczenia na rynku polskim i europejskim
5lokalizacji
(4 w Polsce i 1 w Niemczech)
8krajów europejskich
250pracowników i współpracowników
5000zrealizowanych projektów
100mln przychodów rocznie

Contact us!

We will offer you the best solution.

W celu podnoszenia jakości, serwis korzysta z plików cookies, dowiedz się więcej.