Kariera

Pracuj z nami

Nowoczesne technologie nie mogłyby istnieć bez najlepszych specjalistów, którzy je tworzą i wdrażają. W ECS wierzymy, że to nasi pracownicy są siłą napędową firmy. Dzięki ich pracy i zaangażowaniu z sukcesem wdrażamy w polskich oraz zagranicznych przedsiębiorstwach innowacyjne rozwiązania. 


Nasza pasja, oraz gotowość do realizacji celów pozwoliły nam stać się jedną z największych firm działających w branży teleinformatycznej w Polsce.


Dowiedz się, dlaczego warto do nas dołączyć.

Ludzie
Ludzie

ECS to zespół wykwalifikowanych specjalistów, dla których nowe technologie to prawdziwa pasja. Bez względu na Twoje doświadczenie, jesteśmy przekonani, że w ECS będziesz miał okazję uczyć się od najlepszych w branży.

Rozwój osobisty
Rozwój osobisty

Stwarzamy warunki do rozwoju naszych pracowników. Na każdym etapie kariery zawodowej, masz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez pracę z doświadczonymi specjalistami oraz szkolenia.

Zdrowie
Zdrowie

W trosce o Twoje zdrowie, oferujemy pakiet opieki medycznej.

Atmosfera
Atmosfera

ECS to wyjątkowe miejsce pracy, gdzie cenimy otwartość, zaangażowanie i współpracę. Chcemy abyś czuł się u nas wyjątkowo i realizował swoje pasje. Wierzymy, że taką pasją będzie również praca z nami.

Chcesz pracować z najlepszymi?

Sprawdź aktualne oferty pracy i dołącz do Zespołu ECS.

Skontaktuj się z nami!

Zaoferujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

W celu podnoszenia jakości, serwis korzysta z plików cookies, dowiedz się więcej.