W ostatni weekend sierpnia (29-31.08.14) w Pucku drużyna ECS uczestniczyła w VIII edycji regat PLAYwithFRIENDS.

Wregatach uczestniczyło trzydzieści jeden 3- lub 4-osobowych drużyn, które, jak każdego roku, tworzyli partnerzy firmy P4 Sp. z o. o. z branży IT oraz Telco z całej Polski. W tegorocznej edycji udział wzięła także drużyna Electronic Control Systems S.A w składzie: sternik jachtowy Andrzej Michalski, Andrzej Żabczak, Bartłomiej Wrona, Marcin Piwowar oraz Mateusz Musiał.

Zawody rozpoczęły się od losowania jachtów oraz uroczystego otwarcia regat. Drużyna ECS wylosowała szczęśliwą 13. Wyścigi trwały od godziny 11.00 do 17.30. Pogoda początkowo nie sprzyjała żeglarzom – słaby wiatr nie ułatwiał im zadania. Nie przeszkodziło to jednak żadnej z drużyn w ukończeniu wyścigu i przede wszystkim w dobrej zabawie. Dzień zakończył się Wielką Imprezą Plenerową, na którą zaproszeni byli wszyscy uczestnicy regat.

W niedzielę kontynuowano zawody, o 10.00 wszyscy ponownie wyruszyli po tytuł zwycięzcy VIII regat PLAYwithFRIENDS. Tego dnia wiatr dopisywał już żegludze, ale załogi musiały zmierzyć się z silnym deszczem. Żadnej z drużyn zmienne warunki pogodowe jednak nie zniechęciły i wszyscy dzielnie dotarli na metę.

 

Jako pierwsza przypłynęła drużyna firmy NEC. Załoga ECS wywalczyła równie imponujące VI miejsce. Impreza zakończyła się uroczystym ogłoszeniem wyników i dekoracją zwycięzców. Wszystkim załogom gratulujemy i mamy nadzieję spotkać się za rok!

 

Skontaktuj się z nami!

Zaoferujemy Ci najlepsze rozwiązanie.