Rozpoczęcie działalności ECS w Niemczech to początek roku 2016.

Zaczęliśmy od Zagłębia Ruhry. Od tego czasu ECS rozwija swoją działalność na kolejne obszary min. obszar Berlina, a od końca roku 2018 obszar południa Niemiec.

W ramach projektu dla Telefonica ECS realizuje kompleksowy zakres prac polegający na wymianie sprzętu nadawczo-odbiorczego i modernizacji stacji bazowych w sieci mobilnej.

Spółka do tej pory zmodernizowała około 300 stacji bazowych w Westfalii. Kolejne realizacje planowane są  na południu Niemiec w rejonie Bawarii – zakres prac ma objąć niemal 600.

W Berlinie Spółka zrealizowała projekt rozszerzenie sieci mobilnych o nowe częstotliwości czwartej generacji (4G) dla międzynarodowego operatora telefonii komórkowej  Vodafone. Projekt ten obejmował ok 400 obiektów.

Realizacja powyższych projektów stawia ECS w gronie zaufanych partnerów firm telco nie tylko na rynku polskim, ale również na rynku niemieckim.

Dzięki zaangażowaniu pracowników naszego Oddziału oraz naszych partnerów z którymi wspólnie realizujemy zadania na obszarze Niemiec wypracowaliśmy pozycje rozpoznawalnej  i cenionej firmy.

                      

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami!

Zaoferujemy Ci najlepsze rozwiązanie.