II Kongres Oświetleniowy LED Polska

W dniach 5-6 października firma Electronic Control Systems S.A. wzięła udział w II Kongresie Oświetleniowym LED Polska, w Warszawie. Kongres jest jedynym w Polsce spotkaniem specjalistów z sektora oświetleniowego, poświęconym wyłącznie technologii LED. Podczas wydarzenia ECS S.A. zaprezentował nowe rozwiązanie inteligentnego sterowania oświetleniem.

II Kongres Oświetleniowy LED Polska cieszył się dużym zainteresowaniem branży. Powodem byli zaproszeni znani z branży specjaliści oraz starannie dobrane wykłady z zakresu technologii, finansowania, normalizacji i kontroli rynku. Uroczystego otwarcia wydarzenia, dokonał Andrzej Piotrowski – podsekretarz stanu w Ministerstwie Energii. W przerwach między prelekcjami, na uczestników czekały stoiska czołowych producentów i dystrybutorów sprzętu.

 

 

 

Na konferencji obecnych było 400 słuchaczy z branży. Wśród nich znaleźli się m.in.: architekci, projektanci i wykonawcy instalacji oświetleniowych, osoby zajmujące się inwestycjami w miastach i gminach, zakłady energetyczne, służby utrzymania ruchu oraz przedstawiciele hurtowni elektrotechnicznych.

Podczas Kongresu ECS S.A. zaprezentował rozwiązanie zaprojektowane przy współpracy z FaelLuce oraz Huawei. Pokazano wspólnie opracowany, kompleksowy i innowacyjny system sterowania oświetleniem ulicznym – SmartSave.

 

 

System ten gwarantuje znaczną redukcję kosztów energii elektrycznej niezbędnej do zapewnienia oświetlenia ulic (nawet do 70%) oraz redukcję emisji CO2. Dodatkowo SmartSave pozwoli w przyszłości na rozbudowanie infrastruktury typu SmartCity (inteligentne miasto).

 

Skontaktuj się z nami!

Zaoferujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

W celu podnoszenia jakości, serwis korzysta z plików cookies, dowiedz się więcej.